Podporná ruka

Ak sa ti páči moja spisovateľská tvorba, zároveň fandíš bojovnosti postihnutého človeka, a máš chuť a možnosti niekoho podporiť, tak máš príležitosť to urobiť práve u mňa.

Finančné prostriedky potrebujem pre zaistenie lepšej budúcnosti, než aká je zatiaľ pravdepodobná. V každodennom živote som odkázaná na pomoc druhých ľudí pri bežných ľudských činnostiach. Tými ľuďmi sú hlavne moji rodičia, no aj asistent a priatelia. V nie tak vzdialenej budúcnosti sa to však môže zmeniť. Je možné, že už nebudú ľudia, ktorí mi budú vedieť nezištne poskytovať bezprostrednú starostlivosť, a budem odkázaná na premiestnenie do štátneho ústavu.

Odvrátiť tento scenár a pomôcť mi ostať v kontakte s okolitým svetom vieš spolu s mojimi priateľmi prispením určitej čiastky aj cez túto zbierku.  Peniaze sa použijú ako na rozvoj mojej literárnej tvorby, tak na financovanie nevyhnutných prostriedkov v budúcnosti (ubytovanie vyhovujúce môjmu zdravotnému stavu, pomôcky, každodenná starostlivosť).

Finančnou pomocou podporíš aj existenciu tejto webstránky. V súčasnosti môžeš prispieť aj na pravdepodobné vydanie knihy, ktorá je už v medzifinálnej príprave a bude mať názov: Poviem Ti príbeh / Podaj mi ruku. Veríme, že ti na Vianoce 2023 bude môcť urobiť radosť a zaujímavé chvíle pri jej čítaní.Ako to môžeš urobiť?

Poslať finančný príspevok

  • Prevodom na účet:

IBAN: SK15 8330 0000 0029 0153 9483

(účet: MozaikaKosice n.o. – Projekt Danka)

  • Okopírovaním tohto QR kódu v mobilnej aplikácii. Príspevok je nastavený na 15€. Túto výšku vieš zmeniť (znížiť/zvýšiť) podľa seba.

(Ak sa rozhodneš poslať príspevok, do poznámky v platbe prosím napíš slovo “dar”.)

Ak tvoj príspevok bude väčší ako 30€ a máš záujem o knihu, do poznámky pre prijímateľa môžeš zadať aj svoju adresu, a svoje diela ti rada pošlem.

Samozrejme, ak sa Ti páči moja tvorba, budem rada aj za jej každé

  • zdieľanie či posunutie niektorej z mojich kníh ďalšiemu človeku.

Vopred ti ďakujem za sympatiu a podporu.